Haber

İsmail Yüksek, Türk futbolunun istenmeyen adamları Kuntz ve Jesus’a destek verdi

Formasının zirvesinde olan F.Bahçe’nin yıldızı İsmail Yüksek, Beyaz TV’ye açıklamalarda bulundu. Milli futbolcu, Stefan Kuntz ve Jorge Jesus’a teşekkür etti.

“BİR ÇOK ÇABAM VAR”

İsmail Yüksek, açıklamasında, “Stefan Kuntz’a da teşekkür ediyorum. Milli Takım formasını almamda bana yardımcı olan antrenörümdür, kendisine teşekkür ediyorum.” söz konusu. İsa’ya gönderme yapan Yüksek, “İsmail Yüksek olma yolunda devam edersem İsa’nın benimle çok işi var” dedi. dedi.

“Rüya gördüğümü düşünüyorum”

Milli futbolcu, açıklamasına şu şekilde devam etti: “Herkesten inanılmaz destek alıyoruz. Son 2 yıl benim için çok güzel günler oldu. 3 sezon önce Bursaspor’un küme düşmesinin ardından, Fenerbahce formasını giydim, ardından Milli Takım’a seçildim. Takım. Hayallerim gerçek oluyor. Bazen rüyada mıyım diye merak ediyorum.” “Sanırım ne zaman uyanacağımı merak ediyorum. Bazen gerçekçi olmak gerekiyor. Bu günlerin geleceğini biliyordum çünkü çok çalıştım. Size daha güzel günler vereceğim. Allah’a şükür bana güzel günler gösterdi. Vermiyorum’ Bir daha nasıl günler göreceğimi bilmiyorum.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu